Būkite Matomi Jau Šiandien. GOOGLE AdWords reklama šiuo metu yra vienas iš efektyviausių reklamos būdų Lietuvoje. Daugiausiai žmonės Lietuvoje prekių bei paslaugų ieško per GOOGLE paieškos sistemą. Nuoroda į Jūsų puslapį yra rodoma tik prie raktinių žodžių susijusių su Jūsų veikla. Mokate tik tada, jei žmonės spusteli GOOGLE reklamos skelbimus.

Lyginant su reklama spaudoje, radijo arba televizijoje jums nereikės laukti, kol bus paruoštas skelbimų tekstas, pranešimas arba vaizdo klipas, suderinti publikavimo grafikai ir daugelis kitų, laiką atimančių darbų. Sukurti reklamą Google AdWords tinkle galima per 15 minučių, o ją matyti paieškoje arba/ir partnėrių tinklapiuose galima bus kitą dieną.

Siūlome Jums kokybiškai ir tinkamai išnaudotą reklamos biudžetą. Didesnę investicijų grąža nei naudojantis kitais reklamos kanalais.

 

Google reklamos nauda Jūsų verslui:

  • Tinkamų raktažodžių parinkimą, Jūsų verslo segmente.
  • Statistiką apie reklaminių skelbimų paspaudimus.
  • Su GOOGLE reklama pasiekiate tikslinią auditoriją.
  • Užsakę GOOGLE reklamą mokate tik už rezultatus.
  • GOOGLE reklamą galite rodyti tiek visoje Lietuvoje tiek savo miesto gyventojams.

 

* GOOGLE reklamos kaina 15€ + reklaminis biudžetas. Biudžeto sumą galite išleisti reklamai. Atminkite, kad biudžetą nustatote Jūs. Susisiekus mes aptarsime jūsų galimybes ir parinksime jums tinkamiausią variantą.

 

Štai kur bus rodom Jūsų skelbimai Google paieškoje:

 

Google reklama