Skelbimų talpinimas

Skelbimų platinimas, tai vienas iš efektyviausių ir pigiausių reklamos būdų internete. Jūsų reklama matoma netik skelbimų lentose, bet ir google paieškoje. Kievienas verslininkas bandė reklamuotis naudojant skelbimų lentas ir puikiai žino, kad tai nelengvas, daug laiko užimantis reklamos būdas. Patikekite šį darbą profesionalams. Mes tai padarysime už Jus! o Jūs galėsite užsiimti savo verslo reikalais!
Mes dirbame kiekvieną dieną, išskyrus kalendorines metų šventes ir sekmadienių.

Skelbimai dedami į nemokamas (esant reikalui ir į mokamas) lietuviškas klasifikuotas/specializuotas skelbimų lentas, kuriose infomacija pastoviai atnaujinama.

• 10,00€ už mėnesį ( 1 kartą per dieną į 25 klasifikuotų skelbimų lentų ).
• 15,00€ už mėnesį ( 2 kart per dieną į 25 klasifikuotų skelbimų lentų ).
• 24,00€ už mėnesį ( 3 kart per dieną į 25 klasifikuotų skelbimų lentų ).
—————–
• 15,00€ už mėnesį ( 1 kartą per dieną į 50 klasifikuotų skelbimų lentų )
• 26,00€ už mėnesį ( 2 kart per dieną į 50 klasifikuotų skelbimų lentų )
• 45,00€ už mėnesį ( 3 kart per dieną į 50 klasifikuotų skelbimų lentų )
—————–
• 26,00€ už mėnesį ( 1 kartą per dieną į 70 klasifikuotų skelbimų lentų )
• 50,00€ už mėnesį ( 2 kart per dieną į 70 klasifikuotų skelbimų lentų )
—————–
• 50,00€ už mėnesį ( 1 kartą per dieną į 150 klasifikuotų skelbimų lentų ) Į sąraša ieina ir regioniniai skelbimų portalai
—————–
• 95,00€ už mėnesį ( kiekvieną dieną į 200+ klasifikuotų skelbimų lentų ) – Į sąraša ieina ir regioniniai skelbimų portalai

 

Dirbame 6 dienas per savaitę (šeštadieni dirbame sutrumpintai. sekmadieni nedirbame). Apmokėti už paslaugą galite grynaisiais (Tik Vilniuje) arba banko pavedimu į nurodytą sąskaitą (visoje Lietuvoje ir užsienyje). Po apmokėjimo, pradedame publikuoti Jūsų skelbimus skelbimų tinklapiuose (skelbimo lentų sąrašą pateikiame po paslaugos užsakymo). Išrašome sąskaitas-faktūras. Į visus planus įeina nemokami klasifikuoti Lietuvos portalai. Į mokamas lentas, tokias kaip versliukai.lt ; skelbiu.lt talpiname + už papildomą mokestį. Kainos: skelbiu.lt – 12-20 eur/mėn (darbo skelbimai skelbiu.lt nuo 16 eur).,. Versliukai.lt – 25-40 eur/mėn, Aruodas.lt – 25 eur/mėn. domo plius – 25 eur/mėn ; Autogidas.lt 25 eur/mėn. Autoplius.lt – 25eur/mėn. Užsakant daugiau skelbimų ar ilgesniam laikotarpiui (2 ir daugiau mėnesių) taikomos nuolaidos, kurios priklauso nuo pasirinkto plano.

 

 
 
Rekomenduojama užsakyti skelbimo talpinimo planus nuo 50 lentų.
—————–
• Individualūs sprendimai (daugiau/mažiau klasifikuotų/ specializuotų skelbimų lentų, skelbimų lentos pasirenkamos atskirai pagal skelbimo tematiką (pvz., darbo, nekilnojamo turto, auto, statybos) ir/ar į specifines skelbimų lentas (turinčias tam tikrą specializuotą tematiką), skelbimo talpinimo dažnumas, kaina apskaičiuojama individualiai )
—————–
NAUJIENA !!! Reklamos paketas įmonėms nuo 499€ (Adwords reklama, Adclick reklama, seo straipsniai, įtraukimas į nuorodų katalogus ir/arba atgalinės nuorodas, skelbimų talpinimas į 100 ir daugiau lentų su pasirinkimu iškelti skelbimą į VIP pozicijas, soc.tinklų reklama)
—————–

Papildomos paslaugos :

Didžiausias ir populiariausias skelbimų portalas skelbiu.lt – TIK nuo 15€ už mėnesį (atnaujinimas kiekvieną dieną), paslaugos.lt – nuo 65eur ; autoplius.lt – nuo 25€ ; autogidas.lt – nuo 25€ ; aruodas.lt – nuo 25€ ; cv.lt – nuo 400€/mėn. ; domo plius – nuo 25 eur/mėn !!!!!!

Skelbimai į užsienį (Didžioji Britanija (lietuvių kalbą/anglų kalba), JAV (anglų kalbą), Latvija (rusų/anglų kalbą), Estija (rusų/anglų kalbą), Airija (anglų kalba), Lenkija (lenkų kalba), Rusija (rusų kalba)):

 

  • Skelbimo talpinimas Anglijoje + Airijoje (lietuvių kalba) : 30 Skelbimo portalų – 15€/mėn.
  • Skelbimo talpinimas Anglijoje (anglų kalba) : 40 Skelbimo portalų – 80€/mėn.
  • Skelbimo talpinimas Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje (rusų kalba) : ~750 Skelbimo portalų – 405€/mėn.
  • Skelbimo talpinimas Airijoje (anglų kalba) : 20 Skelbimo portalų – 40€/mėn.
  • Skelbimo talpinimas Lenkijoje (lenkų kalba) : 40 Skelbimo portalų – 80€/mėn
  • Skelbimo talpinimas Latvijoje (rusų kalba) : 15 skelbimo portalų – 40€/mėn.
  • Skelbimo talpinimas Estijoje (rusų kalba) : 15 skelbimo portalų – 40€/mėn.

 

Mes sukursime Jūsų parduodamam daiktui, turtui ar teikiamai paslaugai internetinį „lapą“, kuriame bus visa informacija.

Jūsų skelbimų „VIP“, „Ypatingo skelbimo“ statuso arba kitų mokamų paslaugų užsakymas skelbimų tinklapiuose.

 
** Į sąraša ieina ir regioniniai skelbimų portalai

 

Garantuojame, kad skelbimai atnaujinami sutartu laiku, taip sudarant didesnę galimybę juos pamatyti pačius pirmus (dalis skelbimų lentų išsiunčia Jums pranešimą apie paskelbtą skelbimą). Pirmą kartą įdėję visus skelbimus, atsiunčiame Jums ataskaitas su nuorodomis į kiekvieną lentą, kurioje buvo patalpintas Jūsų skelbimas. Kiekvienos darbo dienos pabaigoje, Jūs galėsite patikrinti, kad tą dieną skelbimas buvo atnaujintas/paskelbtas.

Apmokėjimas vyksta grynaisiais arba banko pavedimu į nurodytą sąskaitą. Po apmokėjimo Jūsų skelbimai bus pradėti publikuoti skelbimų tinklapiuose (skelbimo lentų sąrašą pateikiame po paslaugos užsakymo). Išrašome sąskaitas-faktūras.

Tapkime ilgalaikiais partneriais!! 

 

 • Patalpinimas į mokamus portalus kainuoja papildomai 30€ priklausomai nuo pasirinktų portalų (Autogidas.lt ; aruodas.lt ; autoplius.lt ; skelbimai.lt ; skelbiu.lt)

 

Apmokėjimas vyksta grynaisiais arba banko pavedimu į nurodytą sąskaitą. Po apmokėjimo Jūsų skelbimai bus pradėti publikuoti skelbimų tinklapiuose (skelbimo lentų sąrašą pateikiame po paslaugos užsakymo).

Išrašome sąskaitas-faktūras.

 

Jeigu turite papildomų klausimų arba norėdami užsakyti paslaugą susisiekite su mumis el.paštų arba telefonų : Kontaktai